Զելենսկին նշել է պայմանները, որոնց դեպքում պատերազմն Ուկաինայում կարող է ավարտվել հաջորդ տարի 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
Ահաբեկիչները սխալվում են՝ կարծելով, թե իրենց կհաջողվի գրավել Հալեպը. Լիբանանում Իրանի դեսպան 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
Թբիլիսիում գիշերային ցույցերի ժամանակ ձերբակալվել է 107 մասնակից, տուժել է 10 ոստիկան 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
Գիտնականներն առաջին անգամ հայտնաբերել են հնագույն մարդկանց երկու տարբեր տեսակների գոյության ապացույցներ 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
25 տոկոս տուրքի բարձրացման՝ Թրամփի հայտարարությունից հետո Կանադայի վարչապետը թռել է Ֆլորիդա՝ նրա հետ ընթրելու. AFP 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
Աշխարհում ոսկու խոշորագույն գնորդները ներկայում Արևելյան Եվրոպայի կենտրոնական բանկերն են. Bloomberg 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024
Ռուսաստանն ունի ութ ռազմատեխնիկական միջոց Արեւմուտքին խելքի բերելու համար. ՌԴ ԱԳՆ 2024-11-30 On: 30 Նոյեմբերի, 2024

Зеленский назвал условие, при котором война в Украине может завершиться в следующем году 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
Посол Ирана в Ливане: Террористы ошибаются, считая, что им удастся захватить Алеппо 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
В ходе ночных демонстраций в Тбилиси арестованы 107 участников, ранены 10 полицейских 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
Ученые впервые обнаружили доказательства сосуществования двух разных видов древнейших людей 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
AFP: После заявления Трампа о 25%-ных пошлинах премьер-министр Канады вылетел во Флориду на ужин с ним 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
Bloomberg: Крупнейшими покупателями золота в мире в настоящее время являются Центробанки Восточной Европы 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024
МИД РФ: Россия располагает всеми военно-техническими средствами для вразумления Запада 2024-11-30 On: 30 ноября, 2024