Տեղեկատվություն չենք ստացել ամերիկյան զորքերի դուրսբերման ծրագրերի մասին. «Սիրիայի դեմոկրատական ուժեր» 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025
Իրանի կառավարությունը գնահատել է երկրի նախագահի և Դոնալդ Թրամփի հանդիպման հավանականությունը 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025
Բելգիայի ոստիկանությունը փնտրում է Բրյուսելի մետրոյում կրակոցներ արձակած երկու անձի 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025
Դատարանն արգելափակել է Թրամփի որոշումը տրանսգենդեր կանանց տղամարդկանց բանտեր տեղափոխելու մասին 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025
Գազայի վերաբերյալ Թրամփի առաջարկն անընդունելի է. Թուրքիայի արտգործնախարար 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025
ԱՄՆ-ը կարող է օգտագործել Բաքու-Երուսաղեմ հարաբերությունները Իրանի հավակնությունները զսպելու համար. The National Interest 2025-02-05 On: 5 Փետրվարի, 2025

Сирийские демократические силы заявили, что не получали информации о планах по выводу войск США 2025-02-05 On: 5 февраля, 2025
В правительстве Ирана оценили вероятность встречи президента страны с Дональдом Трампом 2025-02-05 On: 5 февраля, 2025
Бельгийская полиция разыскивает двоих стрелков, устроивших стрельбу у метро в Брюсселе 2025-02-05 On: 5 февраля, 2025
Суд заблокировал решение Трампа о переводе транс-женщин в мужские тюрьмы 2025-02-05 On: 5 февраля, 2025
The National Interest: США могут использовать отношения Баку-Иерусалим для сдерживания геополитических амбиций Ирана 2025-02-05 On: 5 февраля, 2025