Հենրիխ Դանիելյանը՝ դպրոցականների թիրախավորման մասին․ «Մենք կանգնած ենք յուրաքանչյուր աշակերտի կողքին» 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Գերմանիայի կանցլերը կոչ է անում Արևմուտքի երկրներին միավորվել Ուկրաինայի հարցով բանակցություններից առաջ 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Կանադայի վարչապետը քննադատել է Մեծ Բրիտանիային՝ Թրամփին իր երկիր հրավիրելու համար 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Ստամբուլում ուրբաթ տեղի կունենան բանակցություններ Իրանի եւ եվրոպական պատվիրակությունների միջեւ. Reuters 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Թրամփը հանդիպել է Սիրիայի նախագահի հետ. սա վերջին 25 տարիներին երկու երկրների ղեկավարների առաջին հանդիպումն է 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
ՌԴ ԱՀԾ տնօրենը հայտնել է երկրում իշխանափոխության մասին Մոսկվայի հակառակորդների պլանների վերաբերյալ 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Հենրիխ Դանիելյան․ «Խաղաղության անվան տակ դուք մի պետություն հանձնել եք» 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025
Տիգրան Աբրահամյան․ «Պետությունն ընտրել է ծառայությունից խուսափողներին քաջալերելու ճանապարհը» 2025-05-14 On: 14 Մայիսի, 2025

Генрих Даниелян о нападениях на школьников. «Мы поддерживаем каждого студента» 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Канцлер Германии в преддверии мирных переговоров по Украине призвал западные страны сплотиться 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Премьер-министр Канады раскритиковал Британию за приглашение Трампу посетить страну с госвизитом 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Reuters: В Стамбуле в пятницу пройдут переговоры по ядерной сделке между Ираном и европейской делегацией 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Трамп встретился с президентом Сирии: это первая за последние 25 лет встреча лидеров двух стран 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Директор Службы внешней разведки РФ заявил о планах оппонентов Москвы о смене власти в стране 2025-05-14 On: 14 мая, 2025
Тигран Абрамян. «Государство пошло по пути поощрения тех, кто уклоняется от службы» 2025-05-14 On: 14 мая, 2025