Դավիթ Համբարձումյանին կալանավորեցին ինքնաթիռի դռան մոտից
Ի՞նչ է, հաջորդ անգամ Նիկոլ Փաշինյանը պետք է իմ քարաջիկը ուտի, իմ երիկամը ուտի ուղիղ եթերում, որ հավատաք` նա քաղաքական առումով կանիբալ է. Աշոտյան
2025-10-28
On: 28 Հոկտեմբերի, 2025
Դավիթ Համբարձումյանն ընդդիմության վարչապետի թեկնածուն է, միամտություն կլիներ կարծել, թե իշխանությունը որևէ քայլի չէր դիմի․ Աբրահամյան
Մենք փոքր հшկամшրտություն ենք ունեցել Ճապոնիայի հետ, բայց դրանից հետո մեր երկու ազգերը դարձան ամենամոտ ընկերները․ Թրամփ
Իսրայելը պատասխան քայլեր կձեռնարկի ՀԱՄԱՍ-ի դեմ՝ իսրայելցի պատանդներին չպատկանող մասունքներ վերադարձնելու պատճառով․ Նեթանյահու
Պարտադիր ժամկետային ծառայության կրճատման փոխարեն նորմալ կառավարությունն այդ ուղղությամբ ծառայությունը խթանող ծրագրեր կներդներ, օրինակ կերաշխավորեր անվճար կրթությունը․ Աբրահամյան
Հոկտեմբերի 26-ին ոստիկանները փորձում էին Տեր Փառեն քահանա Առաքելյանին բերման ենթարկել, երբ քահանան գնում էր Սաղմոսավանք Սուրբ և Անմահ Պատարագ մատուցելու. Զոհրաբյան
Սամվել Կարապետյանի նկատմամբ կիրառվում են պետական հետապնդման գործիքներ, որոնք ակնհայտորեն օգտագործվում են չարաշահմամբ՝ միայն այն պատճառով, որ նա արտահայտվել է եկեղեցու օգտին․ Ջեֆրի Ռոբերտսոն
Երբ կարծիքի համար են դատում, ուշադիր, զգույշ եղեք, սա անընդունելի է. Եվրախորհրդարանի պատգամավորը՝ Հայաստանում

Давид Амбарцумян был арестован у трапа самолёта
Что, в следующий раз Никол Пашинян должен съесть мой караджик, съесть мою почку в прямом эфире, чтобы вы поверили, что он политически каннибал. Ашотян
2025-10-28
On: 28 октября, 2025
Давид Амбарцумян – кандидат оппозиции на пост премьер-министра. Наивно полагать, что правительство не предпримет никаких шагов. Абрамян
We had a little conflict with Japan, but after that our two nations became the closest of friends. Trump
Израиль примет меры против ХАМАС за возвращение останков, не принадлежащих израильским заложникам, заявил Нетаньяху
Вместо сокращения обязательной военной службы нормальное правительство ввело бы программы, стимулирующие службу в этом направлении, например, гарантировав бесплатное образование. Абрамян
26 октября полиция пыталась задержать отца Парена Аракеляна, когда священник направлялся в Сагмосаванк на Святую и Бессмертную литургию. Зограбян
Самвел Карапетян подвергается государственному преследованию, которое явно используется не по назначению, только потому, что он высказывался в пользу церкви. Джеффри Робертсон
Когда судят за мнение, будьте осторожны, будьте осторожны, это неприемлемо. Депутат Европарламента в Армении
«Грузинская мечта» подала иск против трёх оппозиционных партий
Нам также нужны гарантии того, что встреча президентов России и США принесёт конкретные результаты. Лавров