Չինաստանի ԱԳՆ-ն անհաջող է անվանել Չինաստանի եւ Ռուսաստանի միջեւ սեպ խրելու ԱՄՆ փորձերը 2025-02-27 On: 27 Փետրվարի, 2025
Թրամփը հանձնարարել է դաշնային գերատեսչություններին կազմել գրասենյակները Վաշինգտոնից տեղափոխելու պլաններ. WP 2025-02-27 On: 27 Փետրվարի, 2025
Եվրոպայում քննարկում են համաեվրոպական պաշտպանական հիմնադրամի ստեղծման հարցը 2025-02-27 On: 27 Փետրվարի, 2025
ԵՄ-ը պատրաստվում է հարյուր միլիարդավոր եվրո տրամադրել իր պաշտպանության ամրապնդման համար. Bloomberg 2025-02-27 On: 27 Փետրվարի, 2025
Սլովակիայի քննիչները պնդում են, որ վարչապետի վրա կրակած տղամարդուն ահաբեկչության մեղադրանք առաջադրեն 2025-02-26 On: 26 Փետրվարի, 2025
Ֆիդան. Թուրքիան, Ադրբեջանը և Վրաստանը մասնակցում են շատ կարևոր նախագծերի մշակմանը 2025-02-26 On: 26 Փետրվարի, 2025
ՌԴ-ն եւ ԱՄՆ-ը փետրվարի 27-ին Ստամբուլում հանդիպում կունենան դեսպանությունների աշխատանքի վերաբերյալ. Լավրով 2025-02-26 On: 26 Փետրվարի, 2025

МИД КНР назвал безуспешными попытки США вбить клин между Китаем и Россией 2025-02-27 On: 27 февраля, 2025
WP: Трамп поручил федеральным ведомствам составить планы переноса офисов из Вашингтона 2025-02-27 On: 27 февраля, 2025
Bloomberg: ЕС собирается высвободить сотни миллиардов на укрепление своей обороны 2025-02-27 On: 27 февраля, 2025
В Словакии следствие настаивает на предъявлении обвинений в терроризме мужчине, стрелявшему в премьер-министра 2025-02-26 On: 26 февраля, 2025
Фидан — Турция, Азербайджан и Грузия участвуют в развитии весьма важных проектов 2025-02-26 On: 26 февраля, 2025
Лавров: РФ и США 27 февраля проведут в Стамбуле встречу по работе посольств 2025-02-26 On: 26 февраля, 2025