Առավոտը ԵՄ-ն են գնում, կեսօրին՝ Շանհայի կազմակերպությանն են ուզում անդամակցել, երեկոյան՝ ԵԱՏՄ, իսկ գիշերն էլ «խաղեր են տալիս» թուրք-ադրբեջանական տանդեմի հետ. Շարմազանով
2025-07-03
On: 3 Հուլիսի, 2025
Զախարովա. Ադրբեջանում ձերբակալված 13 ՌԴ քաղաքացիների մոտ հյուպատոսության աշխատակիցների մուտքի հարցը համաձայնեցված է
«Տաշիր գրուպ»-ի գլխավոր գրասենյակում իրականացված խուզարկությունների հետևանքով կա 2 կալանավորված
Այսօր կգումարվի ԱԺ արտահերթ նստաշրջան. «Հայաստան» և «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունները չեն մասնակցի
ԱԺ-ն ընդունեց Երևանում տրանսպորտից օգտվելիս ուղեվարձը չվճարելու դեպքում վարչական տույժ սահմանելու նախագիծը
Ես չեմ զղջում, որ պայքարել և պայքարում եմ հանուն ուժեղ, հզոր և անվտանգ Հայաստանի. Բագրատ սրբազանի նամակը կալանավայրից
Ուզում եմ ասել դուխով, բայց սրանք այս բառն էլ են վարակել, դրա համար կասեմ՝ մեր ձևով. Սամվել Կարապետյանի որդու ուղերձը

Утром они едут в ЕС, днем ​​хотят вступить в Шанхайскую организацию, вечером хотят вступить в ЕАЭС, а ночью «играют в игры» с турецко-азербайджанским тандемом. Шармазанов
2025-07-03
On: 3 июля, 2025
Захарова: Доступ консульских сотрудников к 13 задержанным в Азербайджане гражданам России согласован
В результате обысков, проведенных в головном офисе «Ташир Групп», задержаны 2 человека
Сегодня будет созвана внеочередная сессия Национального Собрания. Фракции «Армения» и «Имею честь» не будут участвовать
Парламент Армении одобрил закон по штрафам в случае неуплаты за проезд в общественном транспорте
Я не жалею, что боролся и борюсь за сильную, могущественную и безопасную Армению. Письмо архиепископа Баграта из тюрьмы
Хочется сказать это со вздохом, но они тоже заразили это слово, поэтому скажу по-своему. Обращение сына Самвела Карапетяна