Հենրիխ Դանիելյանը Ռուբեն Ռուբինյանին խորհուրդ է տալիս լռել
Ռուսաստանի և Ուկրաինայի պատվիրակությունները անմիջական շփում են ունեցել Աբու Դաբիում․ նրանք կենտրոնացել են ԱՄՆ-ի կողմից առաջարկված համաձայնագրի չլուծված կետերի վրա
2026-01-24
On: 24 Հունվարի, 2026
ԱՄՆ-ն կանադական ապրանքների վրա 100% մաքսատուրք կսահմանի, եթե Օտտավան համաձայնության գա Պեկինի հետ․ Թրամփ
Ի՞նչ ուժեր են ամերիկացիներն ուղարկել Մերձավոր Արևելք. Արտակ Զաքարյան
Շնորհակալություն են հայտնում Ալիևին, երբ Բաքվում դեռ շարունակում են մնալ մեր գերիները․ Գևորգ Սուջյան
Ոսկետափում շարունակվում են ճնշումները Տեր Արտաշեսի նկատմամբ, վարչական ղեկավարը և եկեղեցու կառուցման հովանավորը քահանայից պահանջել են ազատել եկեղեցին. հայտարարություն
Վստահ եմ՝ կարող ենք կապիտալիզացնել Վենսի այցը մեր հայրենակիցների ազատության տեսքով․ Արմեն Աշոտյան
Սրանց անհանգստությունը կապված է Տեր Արտաշեսի՝ տիրադավներին միանալու օպերացիան «մերկացնելու» և մերժելու հետ»․ Տիգրան Աբրահամյան

Генрих Даниелян советует Рубену Рубиняну молчать
Российская и украинская делегации провели прямые переговоры в Абу-Даби; основное внимание уделено нерешенным вопросам предложенного США соглашения
2026-01-24
On: 24 января, 2026
США введут 100% пошлины на канадские товары, если Оттава заключит сделку с Пекином: Трамп
Они благодарят Алиева, когда наши пленники еще находятся в Баку. Геворг Суджян
В Воскетапе продолжается давление на отца Арташеса: глава администрации и спонсор строительства церкви требуют, чтобы священник освободил церковь. Заявление
Я уверен, что мы сможем извлечь выгоду из визита Вэнса в виде свободы для наших соотечественников. Армен Ашотян
Их беспокойство связано с «разоблачением» и отрицанием попытки отца Арташеса присоединиться к тиранам». Тигран Абрамян