Աhաբեկում են բուժաշխատողներին, ասում են՝ համակերպվեք, եթե չեք ուզում՝ դիմում գրեք, դուրս եկեք․ ահազանգ
2026-03-12
On: 12 Մարտի, 2026
Փաշինյանին հեշտ է հիստերիայի մեջ գցել, բավական է ասել՝ Արցախի Հանրապետություն
Երևանը հրաժարվել է Արցախից բռնի տեղահանվածների համար նախատեսված մարդասիրական օգնությունից․ աղբյուր
Երևանի քաղաքապետարանը 2025-ն ամփոփում է թերակատարված ծախսերով, բայց հաստատված բյուջեին 3.4 անգամ գերազանցող՝ 2.8 մլրդ դրամ պարգևավճարներով | «ԼՈՒՅՍ» հիմնադրամ
Ադրբեջանը հետևողականորեն վերացնում է Արցախի հայկական մշակութային ժառանգությունը. Արցախի մշակութային ժառանգության օմբուդսմեն
Իրանի ԱԳՆ-ն հաստատել է ՝ նոր գերագույն առաջնորդ Մոջթաբա Խամենեին վիրավոր է
Ամենայն պատասխանատվությամբ ասում եմ՝ այս մարդը չի կարող ներկայացնել իմ երկրի շահերը. Տեր Մասիսը՝ Նիկոլ Փաշինյանի մասին
Այսօր հատկապես գերտերությունների եռյակից է կախված տարածաշրջանային պատերազմի հետագա ընթացքը. Արտակ Զաքարյան
Արցախի մասին ամեն նախադասություն նշանակում է պատերազմի կոչ, ասում են՝ վերադարձ, ի՞նչ վերադարձ. Փաշինյան
Գերագույն հոգևոր խորհրդի աշխարհիկ անդամներին Քննչական են հրավիրել
Եկեղեցին դարձել է իշխանության կոկորդի ոսկորը. ամոթ եմ անում, որ մեր երկիրը ներկայացնողը բարձր ամբիոններից բամբասում է հոգևորականներից. Տեր Մանուկ

Медицинским работникам угрожают, говоря: терпите, если не хотите, пишите заявления, уходите. Тревога
2026-03-12
On: 12 марта, 2026
Легко довести Пашиняна до истерики, достаточно сказать «Республика Арцах».
Ереван отказался от гуманитарной помощи насильственно перемещенным лицам из Арцаха. Источник
Азербайджан последовательно уничтожает армянское культурное наследие Арцаха. Омбудсмен по культурному наследию Арцаха
Министерство иностранных дел Ирана подтвердило травму нового верховного лидера Моджтабы Хаменеи
Я со всей ответственностью заявляю, что этот человек не может представлять интересы моей страны. Отец Масис о Николе Пашиняне
Сегодня дальнейший ход региональной войны зависит, в особенности, от трио сверхдержав. Артак Закарян
Каждое предложение об Арцахе означает призыв к войне, говорят они, возвращение, что такое возвращение. Пашинян
Миряне-члены Высшего Духовного Совета вызваны в Следственный комитет
Церковь стала глоткой правительства. Мне стыдно, что тот, кто представляет нашу страну, сплетничает о духовенстве с высоких кафедр. Отец Манук
Снижая роль армии, Пашинян обращался не к международному сообществу, а конкретно к Алиеву.
Правильно ли мы понимаем, что тот, кто дал название Арцаху, будет считаться противником внешней политики Республики Армения, будет уволен с работы, будет подвергнут давлению? Вопрос: Никол Пашинян