4.6 միլիարդ դրամ պարգևավճար. փորձագետը սրա մեջ ընտրություններին ընդառաջ ռիսկեր է տեսնում 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Դիպլոմ կեղծածը կդառնա՞ պատգամավոր. ՔՊ-ում, ըստ էության, փոփոխություններ կլինեն 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Բժիշկներն ահազանգում են՝ տնօրենները պարտադրում են Armed ծրագրից հեռացնել իրենց խորհրդատվությունները, որ գումարը քիչ կազմի. Կարինե Աղալարյան 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Դատարանը շարունակում է մերժել Վազգեն Սաղաթելյանի խափանման միջոցի փոփոխությունը, որովհետև կալանքը որպես պատիժ է գործածվում 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Մեր համալսարանը բժիշկներ է պատրաստում Եվրոպայի և ԱՄՆ-ի համար, իսկ նրանց հեռանալու հիմնական պատճառը Հայաստանում ցածր աշխատավարձն է. Էլիզաբեթ Գրիգորյան 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Ի տարբերություն տեղական կառավարիչների՝ Ադրբեջանն իր օրակարգը սահմանելու և այն առաջ տանելու հարցում հետևողական է․ Տիգրան Աբրահամյան 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Նիկոլ Փաշինյանի մեղադրական շինծու վերագրումներով փորձ է արվում արդարացման հիմքեր ստեղծել ծրագրվող հետագա բռնաճնշումների համար. Գերագույն հոգևոր խորհուրդ 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Անկախության հռչակագիրը ոչ թե անկախության, այլ կոնֆլիկտի հռչակագիր է. Նիկոլ Փաշինյան 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
Արցախի ժողովուրդը ՀՀ ներկայիս իշխանություններին երբեք չի լիազորել իր անունից հանդես գալ ու պարզունակ գործարքի առարկա դարձնել Արցախը. Արցախի ԱԺ նախագահ 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026
ՀՀ-ի եվրոպական ապագան միֆ է, հեքիաթ, որի անվան տակ մեզ վաճառում են թրքացnւմ. Արմեն Աշոտյան 2026-03-13 On: 13 Մարտի, 2026

Я определенно поддерживаю Самвела Карапетяна. У меня есть контакты с Сержем Саргсяном. Карен Карапетян
2026-03-13
On: 13 марта, 2026
Премия в размере 4,6 миллиарда драмов: эксперт видит в этом риски в преддверии выборов
Станет ли депутатом парламента человек, подделавший диплом? По сути, произойдут изменения в Конституционном суде.
Врачи бьют тревогу: руководство заставляет их исключать консультации из программы «Вооруженные», чтобы уменьшить их стоимость. Карин Агаларян
Тигран Абрамян, секретарь фракции НА «У меня есть честь», встретился с политзаключенным Вазгеном Сагателяном в тюрьме «Армавир».
Наш университет готовит врачей для Европы и США, и главная причина их отъезда — низкие зарплаты в Армении. Элизабет Григорян
В отличие от местных правителей, Азербайджан последовательно определяет свою повестку дня и продвигает её. Тигран Абрамян
Сфабрикованные обвинения Никола Пашиняна — это попытка оправдать запланированные дальнейшие репрессии. Высший Духовный Совет
Декларация независимости — это не декларация независимости, а декларация конфликта. Никол Пашинян
Израильский беспилотник нанес удар по зданию рядом с армянским кварталом в Бейруте
Народ Арцаха никогда не давал нынешним властям Республики Армения права действовать от их имени и превращать Арцах в простую сделку. Председатель Национального собрания Арцаха
Европейское будущее Армении — это миф, сказка, под видом которой нам продают тюркизацию. Армен Ашотян