Երկու կառավարությունները լավ են աշխատում միմյանց հետ, և գրեթե չկան հարցեր, որոնք պահանջում են առաջնորդների միջամտությունը․ հանդիպել են Պուտինն ու Լուկաշենկոն 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
Այսօր տեսակցեցի Տեր Վրթանեսին․ վտանգն արդեն անցյալում է․ Հայր Զաքարիա 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
2026 թվականին ԵԱՏՄ մարմիններում նախագահությունը կանցնի Ղազախստանին 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
ԵԱՏՄ-ն իրական օգուտներ է բերում անդամ պետություններից յուրաքանչյուրին․ Պուտին 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
Այսօր ԳԱՐԵԳԻՆ ՆԺԴԵՀԻ հիշատակի օրն է ՝ՀՀԿ երիտասարդները հարգանքի տուրք մատուցեցին 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
Միանում եմ խղճի կալանավոր Միքայել Սրբազանի խնդրանքին՝ ուղղված Վեհափառին, որ անսասան մնա. Ռուբեն վարդապետ Զարգարյան 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025
Եվրոպան իրեն դուրս է թողել Ռուսաստանի և ԱՄՆ-ի անվտանգության բանակցություններից. նա պատրաստ չէ խաղաղության․ Մաքսիմ Բույակևիչ 2025-12-21 On: 21 Դեկտեմբերի, 2025

Правительства обеих стран хорошо сотрудничают, и практически нет вопросов, требующих вмешательства лидеров: встреча Путина и Лукашенко 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025
Сегодня я встретился с отцом Вртанесом. Опасность уже позади. Отец Закария 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025
В 2026 году председательство в органах Евразийского экономического союза перейдет к Казахстану 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025
ЕАЭС приносит реальную пользу каждому из своих государств-членов: Путин 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025
Я присоединяюсь к просьбе узника совести, архиепископа Михаила, обращенной к Его Святейшеству, оставаться непоколебимым. Рубен Вардапет Заргарян 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025
Европа отстранилась от переговоров по безопасности между Россией и США. Она не готова к миру. Максим Буякевич 2025-12-21 On: 21 декабря, 2025