Ամերիկյան ռմբակոծիչը աղետի ազդանշան է ուղարկել Մեծ Բրիտանիայի վրայով․
Սևանի ԲԿ–ի տնօրենը մեղադրվում է խոշոր չափերի գույքի հափշտակության և խմբի կազմում կեղծիք կատարելու մեջ
2026-03-24
On: 24 Մարտի, 2026
Նարեկ Սամսոնյանի նկատմամբ կիրառված տնային կալանքը փոխվեց։Ռուբեն Մելիքյան
Քաղաքապետարանի կողմից ապօրինի կառույցների ապամոնտաժման ընթացքում քաղաքացին սպառնացել է գազային ատրճանակով. նա ձերբակալվել է
Խնդիրն այստեղ արցախցիները չեն․ ցանկացած պահի թիրախnւմ կարող է հայտնվել յուրաքանչյուր հայ, ով պատրաստ է պաշտպանել իր հողը, պայքարի իրավունքը և սրբությունները. Աբրահամյան
Այն Արցախից բռնի տեղահանված հայ բնակչության նկատմամբ անհանդուրժողական և ատելության Փաշինյանի խոսքն է. Հայտարարություն
Հասարակությանը նոր բաժանարար գծերով տարանջատելու, միմյանց միջև թշնամությունը տարածելու մոտեցումը ուղեկցել է Նիկոլ Փաշինյանին. Տիգրան Աբրահամյան
Նիկոլ Փաշինյանը դավաճան է 2020-ի նոյեմբերի 9-ից մինչև 2023-ի մարտ, 2023-2026-ի դավաճանական որոշումների մասին էլ երևի դեռ հիշում եք. Արմեն Աշոտյան
Արցախի ժողովրդի վերադարձի իրավունքը սակարկման առարկա չէ. ԱԺ խմբակցությունները դատապարտելի են համարում Նիկոլ Փաշինյանի կողմից հնչեցրած պառակտիչ արտահայտությունները․ հայտարարություն

Американский бомбардировщик подал сигнал бедствия над Великобритание
Директор медицинского центра «Севан» обвиняется в крупномасштабном хищении и подделке документов в группе компаний.
2026-03-24
On: 24 марта, 2026
Домашний арест, назначенный Нареку Самсоняну, был изменен. Рубен Меликян
В ходе демонтажа незаконных построек муниципалитетом один из граждан угрожал рабочим газовым пистолетом. Он был арестован.
Проблема здесь не в народе Арцаха: в любой момент любой армянин, готовый защищать свою землю, право на борьбу и священные вещи, может стать мишенью. Абрамян
Это слова Пашиняна, выражающие нетерпимость и ненависть к насильственно перемещенному армянскому населению Арцаха. Объявление
Никол Пашинян придерживается подхода, предполагающего разделение общества по новым разделительным линиям и распространение вражды между людьми. Тигран Абрамян
Никол Пашинян — предатель с 9 ноября 2020 года по март 2023 года, и вы, вероятно, до сих пор помните предательские решения 2023-2026 годов. Армен Ашотян
Право на возвращение народа Арцаха не является предметом торга. Фракции НА осуждают провокационные заявления Никола Пашиняна: заявление