Զելենսկին մեկնաբանել է ՌԴ-ի hարվածն Ուկրաինայում ադրբեջանական նավթամբարին 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Ցավում եմ Ձեզ համար, ինչպես կցավամ իբրև հոգևորական ցանկացած հայորդու համար, որը սխալ է գործում. Միքայել Սրբազանը` դատավորին 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Բրիտանացի դիվանագետները Զելենսկուն նախապատրաստում են Թրամփի հետ հանդիպումից առաջ՝ Սպիտակ տանը նոր սկանդալից խուսափելու համար 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Ադրբեջանցի պատգամավորն առաջարկել է Արցախում առգրավված ռուսական զենքը վաճառել Ուկրաինային 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Իրանի նախագահ Մասուդ Փեզեշքիանը երկօրյա պաշտոնական այցով ժամանեց Հայաստան 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Հայաստանը մեզ վստահեցրել է՝ ճանապարհի պատճառով ամերիկյան որևէ ուժ երբեք չի տեղակայվի երկրում. Արաղչի 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Իրանի նախագահի Հայաստան այցի նպատակը Հարավային Կովկասի աշխարհաքաղաքական քարտեզի անփոփոխության ապահովումն է 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Այս ընկերությունները սովորաբար ներկայանում են որպես սովորական ընկերություններ, սակայն հետագայում կարող են զբաղվել այլ գործունեությամբ. Իրանի նախագահը՝ Հայաստանում կառուցվելիք ուղու մասին 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Ամենայն հայոց կաթողիկոսը շնորհավորել է Սամվել Կարապետյանին ծննդյան 60-ամյակի առիթով 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025
Հայաստանով անցնող երկաթուղային գիծը, որը կապելու է Ադրբեջանն ու Նախիջևանը, չպետք է վնասի միջազգային սահմանները, հակասի Հայաստանի ինքնիշխանությանը, հանգեցնի աշխարհաքաղաքականության փոփոխությանը. Իրանի ԱԳՆ 2025-08-18 On: 18 Օգոստոսի, 2025

Зеленский прокомментировал нападение России на азербайджанский нефтяной терминал в Украине 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Мне вас жаль, как и любого армянина, совершившего преступление, будучи священнослужителем. Архиепископ Михаил судье 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Британские дипломаты готовят Зеленского к встрече с Трампом, чтобы избежать нового скандала в Белом доме 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Депутат Милли Меджлиса Азербайджана предложил продать Украине захваченное в Арцахе российское оружие 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Президент Ирана Масуд Пезешкян прибыл в Армению с двухдневным официальным визитом 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Армения заверила нас, что американские войска никогда не будут размещены в стране из-за дороги. Арагчи 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Цель визита президента Ирана в Армению — обеспечить неизменность геополитической карты Южного Кавказа 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Эти компании обычно позиционируют себя как обычные компании, но в будущем могут заниматься и другими видами деятельности. Президент Ирана о дороге, которую построят в Армении 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
Железнодорожная линия, проходящая через Армению и соединяющая Азербайджан и Нахичеван, не должна нарушать международные границы, противоречить суверенитету Армении или приводить к изменению геополитики. МИД Ирана 2025-08-18 On: 18 августа, 2025
На каждые 1195 человек, убитых 7 октября, должно погибнуть 50 палестинцев, независимо от того, дети они или нет: бывший глава израильской разведки 2025-08-18 On: 18 августа, 2025