Դատական իշխանության ներկայացուցիչների բնակարաններում և աշխատասենյակներում խուզարկություններ են իրականացվել. կան ձերբակալվածներ, այդ թվում՝ փաստաբան
2025-08-29
On: 29 Օգոստոսի, 2025
Երթևեկության կազմակերպման փոփոխություն` Զորյան փողոցում
Ռուսաստանը բավարար ուժ չի ունենա ամբողջ Ուկրաինան գրավելու համար, իսկ ուկրաինացիները բավարար ուժ չեն ունենա բոլոր գրավված հողերը վերադարձնելու համար. Զելենսկի
Նիկոլը պարծեցել է մի լուսանկարով, որն իրականում խայտառակություն է
Ռուսաստանը չի առաջարկել Հայաստանի տարածքով ուղևորների և բեռների տարանցման արտատարածքային ռեժիմ՝ Ադրբեջանի հետ հաղորդակցություններն ապաշրջափակելու համար. Զախարովա
Տիգրան Ուլուբաբյանը կշարունակի մնալ կալանավորված
Ադրբեջանի օգտին լրտեսության մեջ կասկածվող հյուպատոսը սիրային կապի մեջ է եղել ադրբեջանցու հետ. հարցաքննության ժամանակ նշել է, որ միայնակ չի գործել. Factor
Վենսը պատրաստակամություն է հայտնել ստանձնել երկրի նախագահի պաշտոնը, եթե Թրամփի հետ ինչ-որ բան պատահի
Բաքվի գրասենյակը կփակվի, բայց չենք դադարեցնի շփումներն Ադրբեջանի իշխանությունների հետ. ՀՀ-ում ԿԽՄԿ պատվիրակության ղեկավար
Ճանաչված սահմանները փոխելու, պարտադրված միջանցքներ ստեղծելու կամ «Զանգեզուրի միջանցքի» նման ծրագրեր իրականացնելու ցանկացած գործողություն կդառնա կոլեկտիվ անվտանգության համար ուղղակի սպшռնալիք. Իրանի խորհրդարան
Զախարովան նշել է այն հիմնական կետերը, որոնք պետք է ներառվեն Ռուսաստանի և Ուկրաինայի միջև hրադադարի համաձայնագրում

Проведены обыски в квартирах и офисах представителей судебных органов: есть задержанные, в том числе адвокат.
2025-08-29
On: 29 августа, 2025
У России не хватит сил оккупировать всю Украину, а у украинцев не хватит сил вернуть все оккупированные земли. Зеленский
Никол похвастался фотографией, которая на самом деле является позором
Россия не предлагала экстерриториальный режим транзита пассажиров и грузов через территорию Армении для разблокировки сообщения с Азербайджаном. Захарова
Тигран Улубабян останется под стражей
Подозреваемый в шпионаже в пользу Азербайджана консул состоял в любовной связи с азербайджанкой. На допросе он заявил, что действовал не в одиночку. Factor
Вэнс выразил готовность занять пост президента страны, если с Трампом что-то случится
Бакинский офис закрывается, но мы не прекратим контакты с властями Азербайджана: глава делегации МККК в Армении
Любые действия по изменению признанных границ, созданию принудительных коридоров или реализации проектов, подобных «Зангезурскому коридору», будут представлять прямую угрозу коллективной безопасности. Парламент Ирана
Захарова обозначила основные пункты, которые должны быть включены в соглашение о прекращении огня между Россией и Украиной.
Арестован бывший начальник управления по управлению недвижимостью мэрии Еревана
Движение «Наш путь» будет действовать по пяти направлениям, будут созданы пять рабочих групп. Нарек Карапетян