Որևէ ընտրության արդյունք չի կարող հիմք լինել՝ Վեհափառին հրաժարական պարտադրելու. Գերագույն հոգևոր խորհրդի անդամ 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Հակակոռուպցիոն դատարանի այսօրվա որոշումը եկավ ապացուցելու արդարադատության բացակայությունը Հայաստանում․ «Մեր ձևով» շարժում 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Սամվել Կարապետյանն ասել է՝ միևնույն է պետք է պայքարենք, որովհետև ՀԷՑ–ը վերաբերվում է ամբողջ ազգին. Ղազինյան 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Զելենսկու և Ուիթքոֆի ստամբուլյան հանդիպումները տեղի կունենան առանց Ռուսաստանի մասնակցության. Պեսկով 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Գազայի վերաբերյալ ԱՄՆ բանաձևի նախագիծը բավարար չափով հաշվի չի առնում պաղեստինցիների իրավունքները։ Չինաստանի ԱԳՆ 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Պայթյnւն՝ Վաղարշապատում․ փրկարարները քաղաքացուն դուրս են բերել փլատակներից 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Կիևն արդեն ունի մշակված լուծումներ, որոնք ցանկանում է առաջարկել գործընկերներին. Զելենսկին՝ Ռուսաստանի հետ բանակցությունների վերսկսման մասին 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025
Մակրոնը հիշեցրել է Թրամփի չիրականացված խոստումը՝ Ուկրաինայում պատերшզմը 24 ժամվա ընթացքում դադարեցնելու մասին 2025-11-18 On: 18 Նոյեմբերի, 2025

Самвел Карапетян заявил, что бороться нужно в любом случае, потому что ЭСА касается всей страны. Газинян 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Проект резолюции США по сектору Газа недостаточно учитывает права палестинцев. МИД Китая 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
В программе государственной поддержки жилищного обеспечения семей, вынужденно перемещённых из Нагорного Карабаха, ничего не изменилось. 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Совет Безопасности ООН принял резолюцию по сектору Газа, предложенную США 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
У Киева уже есть готовые решения, которые он хочет предложить партнёрам. Зеленский о возобновлении переговоров с Россией 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Готовится вооруженное нападение на Польшу. Начальник Генерального штаба 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Макрон напомнил Трампу о невыполненном обещании прекратить войну на Украине в течение 24 часов 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Призывы Урсулы фон дер Ляйен к дополнительному финансированию Киева подобны попыткам вылечить алкоголика, считает Орбан 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025
Иран поддерживает очень хорошие отношения со всеми странами Каспийского региона. Арагчи 2025-11-18 On: 18 ноября, 2025